Pedagog, nauczycielka języka angielskiego, blogerka, autorka felietonów o tematyce parentingowej, bajek terapeutycznych, tekstów piosenek oraz wierszy, mama pięcioletniej Karolci i dwuipółletniego Krzysia. Praktyk i propagator Rodzicielstwa Bliskości, Porozumienia bez Przemocy i wychowania bez kar i nagród. 

Jestem wyjątkowo wrażliwą mamą Karolci, która nie lubi swojego imienia oraz Krzysia, zapobiegawczo nazywanego Gienkiem. Menadżerką w czteroosobowym “Ryba Team”, w którym każdy ma imię, zaczynające się na “K”. Duszą artysty w prozie codziennych zmagań z najtrudniejszą ze sztuk – wychowaniem dzieci.


Kocham słowa i dźwięki. Język jest dla mnie magicznym narzędziem, a wprawne nim władanie uważam za swoją supermoc. Tworzę prozę i wiersze, a największą satysfakcję sprawia mi pisanie tekstów piosenek, bowiem połączenie słowa i muzyki idealnie oddaje moje uczucia. Zawsze lubiłam śpiewać, a odkąd zostałam mamą, zrozumiałam, że swój głos otrzymałam po to, by śpiewać moim dzieciom kołysanki.


Macierzyństwo pozwoliło mi odkryć prawdę o samej sobie. Otworzyło mi oczy na własną wrażliwość, niezaspokojone potrzeby, nieprzepracowane trudności. Wierzę, że moim najważniejszym zadaniem jest pokazanie swoim dzieciom, jak zaakceptować samych siebie, uwierzyć w swoje możliwości, zbudować poczucie własnej wartości i pewność siebie. Pragnę nauczyć ich współpracy, poszukiwania rozwiązań i kompromisów, radzenia sobie z trudnościami, budowania relacji z innymi opartych na wzajemnym szacunku. Nie dążę do tego, by moje dzieci były posłuszne i spełniały moje oczekiwania. Marzę o tym, by były szczęśliwe i miały poczucie, że to ja ich nie zawiodłam.