Izabela Krakowiak

Informatyk, grafik komputerowy, z zamiłowania rysownik, autorka strony internetowej Zielone Krzesełko, naszych logo oraz wielu grafik i ilustracji (tych najładniejszych – rozpoznacie bez trudu), mama czteroletniego Leona i maleńkiego Adama.

Jestem przede wszystkim mamą. Mam pięcioletniego syna – Leona, który codziennie zadziwia mnie swoją inteligencją i ciekawością świata. Niedawno dołączył do nas jego maleńki braciszek – Adam.

 Z wykształcenia jestem grafikiem komputerowym, jednak ciągle szukam dla siebie zajęcia, które przyniosłoby mi radość i satysfakcję. Nie boję się próbować nowych rzeczy i uważam, że na naukę nigdy nie jest za późno. Wierzę, że tylko my sami mamy wpływ na to, jak nasze życie będzie wyglądać i czy uda nam się odnaleźć w końcu to “szczęście”.

Rodzina jest dla mnie bardzo ważna, tata jest moim autorytetem i najlepszym dziadkiem jakiego mogli mieć moi synowie.

Od dziecka lubię rysować i niedawno zaczęłam uczyć się podstaw, by móc robić to zawodowo. Sprawia mi to ogromną przyjemność. Nigdy jednak nie przypuszczałam, że mogłabym się z tego utrzymywać. Być może dlatego tak późno się za to zabrałam.

Jestem absolutną fanką kawy i dobrego jedzenia. Chętnie gotuję dla rodziny i znajomych.

Ciągle szukam swojego miejsca na Ziemi. Zdecydowanie lepiej czuję się blisko natury niż w zgiełku miasta. 

Moje doświadczenia jako mama, ukształtowały we mnie przekonanie o potrzebie zmiany przedawnionych trendów wychowawczych, praktykowanych przez pokolenie naszych rodziców.